Make a request

If you want to know more about our kitchens make a request to access on our materials


  [recaptcha ]

  Back to all news
  08.12.17

  Inovacion i mrekullueshem FENIX NTMTM

  f2b22bc003317b39_1739-w563-h376-b0-p0--home-design

  FENIX NTMTM

  Gacaferi tani ofron edhe tavolina pune per kuzhinat e saja ne materialin e se ardhmes FENIX NTMTM 100% I prodhuar ne Itali bazuar ne rreshire termoplastike. Duke ju falenderuar nano-teknologjise ky material eshte vet-permiresues. Tavolinat e reja te punes te GACAFERI kane rekuizita mahnitese: ato vet-permiresojne qdo gervishtje te vogel vetem duke I’u ekspozuar nxehtesise. Vetem duhet lagur siperfaqen me nje lecke kuzhine, pastaj duhet te kalohet mbi te grithuren me nje hekur te nxehte per te riparuar demin. Tavolina juaj e punes do te duke e re perseri. Siperfaqja e FENIX NTMTM –se eshte rezistent ndaj shenjave digjitale te gishtave . Ka nje prekje te bute dhe luster jashtezakonishte mat. Kjo garanton veshje te persosur qe u mbijeton perplasjeve, grithjeve dhe gerryerjeve, eshte higjenike dhe e lehte per tu pastruar, e pershtatshme per kontakte me ushqime si dhe eshte kunder mykut, antistatike, rezistente ndaj ujit, rezistente ndaj nxehtesis se thate dhe ferkimit, rezistente ndaj perzeirjeve acidike dhe reagjenteve shtepiak. Tavolinat e reja te punes GACAFERI jane te disponueshme ne ngjyra qe nga klasiket deri ne ato bashkohoret per te siguruar nje efekt habites . Ejani dhe zbulojini ato.